+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod

Bazény a koupaliště v okolí - Motel Svatý Kryštof

 • Koupaliště Želízy

  Koupaliště Želízy

  277 21 Liběchov, Liběchov, 80108

  (ve vzdálenosti 3,3 km od Motel Svatý Kryštof)

  Malé koupaliště (40*20 metrů) v centru obce v blízkosti kempu je napouštěno vodou z vlastního zdroje - studny. Návštěvníci mají k dispozici jednoduché převlékárny, hygienické zařízení a stánek s občerstvením. Vybavení: volejbal, skluzavka, půjčovna nafukovacích bazénků pro děti
 • Koupaliště Štětí

  Koupaliště Štětí

  Čs. armády 50, Štětí, 41108

  (ve vzdálenosti 6,8 km od Motel Svatý Kryštof)

  Městské koupaliště ve Štětí nabízí koupání v 50m bazénu se 2 skokanskými můstky – velký 3m, malý 1m, 30m tobogán, dětskou skluzavku, dětský koutek, 2 venkovní pingpongové stoly a travnatou odpočinkovou plochu. K dispozici je i občerstvení, převlékací kabiny, WC, sprchy, bezbariérové WC se sprchou, úschovna jízdních kol a parkoviště u areálu koupaliště.
 • Plavecký bazén Mělník

  Plavecký bazén Mělník

  Řipská 648, Mělník, 27601

  (ve vzdálenosti 10,1 km od Motel Svatý Kryštof)

  Krytý plavecký bazén 12,5 × 25 m s teplotou vody 27 °C. Pro malé děti je zde dětský bazén. Návštěvníci mohou v areálu v ceně vstupného využívat malou posilovnu a v době od 17 – 20 hod i saunu. Dále je zde možnost potápění a to i s přístrojem, včetně zapůjčení potápěčské výstroje a plnění lahví stlačeným vzduchem.

  Ceny 1 hodina - 40 Kč další hodina - 20 Kč (v ceně jsou zahrnuty všechny dostupné služby) Otevírací doba pro veřejnost Po 15:00 - 21:00 Út 6:00 - 8:00, 15:00 - 21:00 St 15:00 - 21:00 Čt 6:00 - 8:00, 15:00 - 20:30 Pá 15:00 - 21:00 So,Ne 13:00 - 21:00

 • Koupaliště Mělník

  Koupaliště Mělník

  Klášterní 649, Mělník, 27601

  (ve vzdálenosti 10,3 km od Motel Svatý Kryštof)

  Letní koupaliště v Mělníku nabízí rozsáhlé plochy zeleně a komplex bazénů s atrakcemi, hřiště i občerstvení. Dva bazény 50 x 20 m jeden plavecký s hloubkou 2 m a druhý odpočinkový s tobogánem, divokou řekou, širokou klouzačkou a chrliči. Pro nejmenší dětské brouzdaliště. Nechybí zde hřiště na plážový volejbal či asfaltový plácek na nohejbal.
 • Koupaliště Cítov

  Koupaliště Cítov

  Cítov, 27704

  (ve vzdálenosti 10,4 km od Motel Svatý Kryštof)

  Malé koupaliště v blízkosti centra obce Cítov. Jedná se o betonovou nádrž napájenou vodou z místního zdroje s oddělenou častí pro děti. Koupaliště je průtočné. Návštěvníci mají k dispozici převlékárny, hygienické zařízení a kiosek s občerstvením.
 • Přírodní koupaliště Nedamov

  Přírodní koupaliště Nedamov

  Dubá, 47141

  (ve vzdálenosti 11,2 km od Motel Svatý Kryštof)

  Přírodní koupaliště se nachází v malebné krajině Kokořínska a Máchova kraje. Raritou je letní kino umístěné přímo v areálu koupaliště. K dispozici je mimojiné půjčovna lodí, hřiště na volejbal a nohejbal,nádrž je vhodná i k rybaření.
 • Městské lázně Mšeno

  Městské lázně Mšeno

  Cinibulkova, Mšeno, 27735

  (ve vzdálenosti 11,2 km od Motel Svatý Kryštof)

  Areál městských lázní ve stylu art deco pochází z roku 1931 a v současné době slouží jako koupaliště. V chladných vodách jeho bazénu naleznete osvěžení i v nejparnějším létě. Celý areál byl v nedávné době prohlášen za nemovitou kulturní památku. V letních měsících probíhají v areálu městských lázní příležitostné kulturní a sportovní akce. V roce 2004 byla ve spolupráci s Regionálním muzeem Mělník vydána odborná publikace, mapující vznik a historii Městských lázní ve Mšeně.
 • Plavecký bazén Roudnice nad Labem

  Plavecký bazén Roudnice nad Labem

  Pod Lipou 118, Roudnice nad Labem, 41301

  (ve vzdálenosti 14,8 km od Motel Svatý Kryštof)

  Krytý plavecký bazén v Roudnici nad Labem nabízí svým návštěvníkům bazén o rozměrech 25 x 12 m se 6ti dráhami a dětský bazén 15 x 8 m. Dále můžete využít služeb posilovny či spinning.
 • Jezero Chmelař

  Jezero Chmelař

  Úštěk, 41145

  (ve vzdálenosti 18,1 km od Motel Svatý Kryštof)

  Pro Úštěk a jeho okolí je hlavním centrem turistiky a odpočinku jezero Chmelař. Vodní plocha zaujíma 67 ha. Návštěvníkům jsou k dispozici dvě upravené písčité pláže a autokemp, kde je sportovní areál s minigolfem, stolním tenisem a plážovým volejbalem. V provozu je také půjčovna lodiček a šlapadel. V areálu kempu je možnost stravování, které zajišťují dvě restaurace. Pro návštěvníky kempu je k dispozici nová herna ve které najdete stolní tenis, billiár a stolní fotbal. Možnost rybaření.
 • Máchovo jezero - pláž Doksy

  Máchovo jezero - pláž Doksy

  Doksy, 47201

  (ve vzdálenosti 18,5 km od Motel Svatý Kryštof)

  Pláž v Doksech (včetně pláže na Klůčkui) je největší a nejnavštěvovanější lokalitou na březích Máchova jezera. Dlouhé písečné pláže s mírným vstupem do vody jsou ideální i pro rodiny s dětmi. V areálu s placeným vstupem je veškerá vybavenost, přítomni jsou plavčíci i zdravotníci. Doksy jsou také známé jako beachvolleybalové středisko. K dispozici jsou i vodní skluzavky a tobogán.

  Pláže, včetně lodní dopravy, půjčovny lodiček, vodních šlapadel a jiného sportovního materiálu, obhospodařuje REGIO Máchova kraje, a.s.

  Vybavenost restaurace, rychlé občerstvení, stánky,sprchy, šatny - převlékárny, WC

  Vstupné Dospělí 40 Kč/den Děti do 15 let, důchodci 20 Kč/den Při zákazu koupání jednotné vstupné 20 Kč/den

 • Máchovo jezero - pláž Staré Splavy

  Máchovo jezero - pláž Staré Splavy

  Doksy, 47163

  (ve vzdálenosti 19,0 km od Motel Svatý Kryštof)

  Pláž ve Starých Splavech je orientována na jihovýchod a tudíž velmi slunečná. Je oblíbená mezi všemi věkovými kategoriemi. V areálu (zpoplatněný vstup) nejdete různá sportoviště (hřiště na nohejbal, volejbal, plážový volejbal...), minigolf, pingpongové stoly a mnoho vodních atrakcí (skluzavky, plovoucí bazén, vodní trampolíny apod.). K dispozici je také půjčovna lodiček a šlapadel. Dlouhá pláž je písčitá, s mírným vstupem do vody.

  Vybavenost restaurace, rychlé občerstvení, stánky sprchy, šatny - převlékárny, WC

  Otevírací doba denně 8.00-18.00

  Vstupné (celodenní, zahrnuje veškeré atrakce i lehátka se slunečníky) Dospělí 100 Kč Děti do 12 let 80 Kč Důchodci 50 Kč

 • Máchovo jezero

  Máchovo jezero

  Doksy, 47201

  (ve vzdálenosti 19,3 km od Motel Svatý Kryštof)

  Máchovo jezero se nachází v nadmořské výšce 275 metrů u města Doksy v okrese Česká Lípa. Založil jej v roce 1366 císař Karel IV. Vodní plocha má rozlohu přes 280 hektarů, hráz je 9 metrů široká a 130 metrů dlouhá a zadržuje 5,5 milionu kubíků vody. Pláže Máchova jezera využívá v letních měsících tisíce rekreantů. Zájmu se těší také projížďky výletními loděmi, velký tobogán, bungee jumping z výšky až 50 metrů a další atrakce. Toto nejznámější středisko vodních sportů v severních Čechách je vyhledávané také i pro své pro čisté ovzduší.

  Ke koupání můžete využít tyto lokality: • Pláž DoksyPláž Staré SplavyPláž pod Borným

 • Máchovo jezero - pláž pod Borným

  Máchovo jezero - pláž pod Borným

  Doksy, 47201

  (ve vzdálenosti 19,9 km od Motel Svatý Kryštof)

  Pláž pod Borným je nejklidnější ze tří hlavních pláží na Máchově jezeře. Přesto nabízí solidní služby a zázemí. Plochy ke slunění jsou písečné s možností úkrytu ve stínu borového lesa. Vystup do vody je spíše mírný.

  Vybavenost půjčovna kol, windsurfingů, šlapadel, stánky, rychlé občerstvení, restaurace s terasou a barem, otevřený gril, sprchy, WC, šatny

  Otevírací doba Květen-září, denně

  Vstupné (včetně zapůjčení lehátka a slunečníku) Dospělí 20 Kč/den Děti 15 Kč/den

 • Plavecký bazén Neratovice

  Plavecký bazén Neratovice

  Nám. republiky 435, Neratovice, 27711

  (ve vzdálenosti 21,7 km od Motel Svatý Kryštof)

  Plavecký bazén se nachází v centru města. K dispozici je plavecký bazén 25m x 12,5m o hlubce 125cm až 165 cm, dále dětský bazén 9m x 6m, hluboký 50cm až 90cm, vířivka a dojezdový bazén k tobogánu ve tvaru ledvinky, hluboký 110cm až 125cm, propojený s plaveckým bazénem. Celková kapacita bazénů je cca 180 osob. Proti bazénu je malé parkoviště a v dosahu cca 200m jsou dvě velká parkoviště. V areálu je i posilovna, sauna a můžete využít i služeb masérů, občerstvení a kadeřnictví.
 • Koupaliště Bělá pod Bezdězem

  Koupaliště Bělá pod Bezdězem

  Bělá pod Bezdězem, 29421

  (ve vzdálenosti 23,9 km od Motel Svatý Kryštof)

  Koupaliště je umístěno v okrajové části města Bělá pod Bezdězem. K dispozici je venkovní betonová nádrž, napouštěná vodou z Bělského potoka. Areál má příjemný přírodní charakter s dostatkem zelených ploch i stromů a písčitou pláž. Pro děti je připraven menší bazének a dětský koutek, ke sportovnímu vybavení patří antukový kurt, hřiště na plážový volejbal a streetball.

  Vybavenost občerstvení, převlékárny, hygienické zařízení, venkovní sprchy, služby plavčíka

 • Přírodní koupaliště Dubice

  Přírodní koupaliště Dubice

  Česká Lípa, 47001

  (ve vzdálenosti 24,7 km od Motel Svatý Kryštof)

  Krásné přírodní koupaliště leží v příjemném prostředí za městem (Česká Lípa). Rozmanitost služeb není příliš velká, ale dostačující pro návštěvníky, kteří upřednostňují přírodní koupání. Pláž je písčitá s pozvolným vstupem do vody. Celá oblast leží při vstupu do údolí "Peklo". Okolí je vhodné zejména pro pěší výlety a cykloturistiku. Návštěvníkům je k dispozici stánek s občerstvením, sprchy, sociální zařízení atd. Přítomen je také plavčík.
 • Koupaliště Kralupy nad Vltavou

  Koupaliště Kralupy nad Vltavou

  Kralupy nad Vltavou, 27801

  (ve vzdálenosti 24,7 km od Motel Svatý Kryštof)

  Městské koupaliště nabízí svým návštěvníkům komplex 3 bazénů. Plavecký bazén 50m s oddělením pro skoky do vody a 10m skokanskou věží. Dále bazén pro neplavce a dětské brouzdaliště. V areálu se nachází sociální zařízení, šatny a sportovní hřiště.
 • Plavecký bazén Litoměřice

  Plavecký bazén Litoměřice

  Daliborova 7, Litoměřice, 41201

  (ve vzdálenosti 25,4 km od Motel Svatý Kryštof)

  Krytý plavecký bazén nabízí kromě bazénu vířivku, hydromasážní vana, parní komoru saunu, posilovnu, fitness, solárium a masáže. V areálu můžete využít i služeb plavecké školy či kurzy plavání pro těhotné, kojence a děti.
 • Koupaliště Mšené lázně

  Koupaliště Mšené lázně

  Mšené-lázně, 41119

  (ve vzdálenosti 25,6 km od Motel Svatý Kryštof)

  Koupaliště ve volné přírodě - nádrž má betonové dno a travnaté odpočinkové plochy. K dispozici jsou převlékací kabiny, sprchy, umývárna, WC a občerstvení. Ke sportovnímu vyžití slouží hřiště na volejbal, stolní tenis a dětské prolézačky.
 • Plavecký bazén v Kralupech nad Vltavou

  Plavecký bazén v Kralupech nad Vltavou

  Sídliště Cukrovar 1018, Kralupy nad Vltavou, 27801

  (ve vzdálenosti 25,9 km od Motel Svatý Kryštof)

  Krytý plavecký bazén nabízí svým návštěvníkům sportovní bazén 25 m a bazén pro neplavce. Součástí areálu je i sauna finského typu a posilovna, občerstvení a kadeřnictví.
 • Koupaliště Písečný ostrov

  Koupaliště Písečný ostrov

  Písečný ostrov 1, Litoměřice, 41201

  (ve vzdálenosti 26,2 km od Motel Svatý Kryštof)

  Areál koupaliště Písečný ostrov nabízí na 4 ha travnaté plochy několik bazénů, tobogán, sportoviště, občerstvení i dostatek stinných míst pro aktivní i pasivní odpočinek. Dětská část je oddělena od hlučnějších míst areálu a tvoří dětský bazén, brouzdaliště a dětský koutek. Pro aktivnější návštěvníky je k dispozici velký 50m bazén, skokanský bazén s 3m a 5m věží a bazén s tobogánem 114 m a skluzavkou. Pro sportovní vyžití zde najdete plážový volejbal, tenis (umělá tráva), nohejbal, šestkový volejbal, košíková, malá kopaná, minigolf, stolní tenis, velké šachy a ruské kuželky.
 • Jezero Lhota

  Jezero Lhota

  Lhota 73, 277 14, Dřísy, Lhota, 82547

  (ve vzdálenosti 26,9 km od Motel Svatý Kryštof)

  Přírodní koupaliště o velikosti 25 Ha leží v jihovýchodním cípu okresu Mělník na katastru obce Lhota. Pískové pláže jsou obklopeny borovým lesíkem. Pro návštěvníky je k dispozici hygienické zázemí, stánky s občerstvením a hřiště na plážový volejbal. Jezero je také vyhlášeným cílem nudistů. Velkokapacitní parkoviště severně od jezera má velikost cca 2.8 ha a odhadovanou kapacitu 1400 osobních automobilů. Parkoviště má částečně zpevněný (škvárový) povrch, k zastínění parkujících aut jsou na něm vysazovány vzrostlé stromy.

  Otevírací doba denně 7.00-20.00

  Vstupné Dospělí - 50 Kč/den (po 17.00 30 Kč) Děti do 15 let, studenti, invalidé - 30 Kč/den (po 17.00 20 Kč)

  Parkovné činí 60 Kč/automobil/den, po 17.00 30 Kč

 • Plavecký bazén ŽŠ Sever

  Plavecký bazén ŽŠ Sever

  Školní 2520, Česká Lípa, 47001

  (ve vzdálenosti 27,6 km od Motel Svatý Kryštof)

  Plavecký bazén u ZŠ Sever je nově rekonstruovaný objekt sloužící jako "náhradní" plavecké zařízení místo městského plaveckého areálu, který je až do konce roku 2007 v rekonstrukci.

  Svým návštěvníkům nabízí pouze bazén 25×12,5 m, bez dalších služeb.

  Otevírací doba po, út, st 12:30 - 20:00 čt 14:30 - 20:00 pá 12:30 - 20:00 so, ne 10:00 - 20:00

  Vstupné dospělí, studenti, důchodci - 40 Kč/hod děti - 20 Kč/hod

 • Koupaliště Horní Police

  Koupaliště Horní Police

  Horní Police, 47106

  (ve vzdálenosti 28,2 km od Motel Svatý Kryštof)

  Obec Horní Police se nachází na okraji Českého středohoří. Ve velmi blízkém okolí se nachází například Národní park České Švýcarsko s unikátními přírodními výtvory (Divoké soutěsky, Pravčická brána) a na druhou stranu romantický Máchův kraj s množstvím historických památek. Zde je pro letní rekreaci velmi atraktivní Máchovo jezero. Pláže na koupališti v samotné Horní Polici jsou travnaté

  Vybavenost kurt, hřiště, fotbal, můstek

  Zdroj: KHS Liberec

   

 • Koupaliště Zákupy

  Koupaliště Zákupy

  Zákupy, Zákupy, 47123

  (ve vzdálenosti 28,5 km od Motel Svatý Kryštof)

  Vstup do vody je možný po celém obvodu koupaliště. Pro neplavce a malé děti je nejlepší pozvolný přístup z písečné pláže. Chatky s vlastním sprchovým koutem a WC. Restaurace s celodenním provozem. V páte a sobotu otevřená diskotéka. Možnost ubytování i ve vlastních stanech a karavanech. Mezi atrakce koupaliště patří 9m vysoký a 95m dlouhý tobogán. Pro menší a méně odvážné je zde skluzavka. Dále je zde možnost zapůjčení šlapacího kola, loďky nebo horských kol.
 • Koupaliště Mimoň

  Koupaliště Mimoň

  Kosovo pole č.p. 666, Mimoň, 47124

  (ve vzdálenosti 29,6 km od Motel Svatý Kryštof)

  Koupaliště bazénového typu – betonová nádrž o rozloze 5820m2 s písčitým dnem a hloubkou v rozmezí 0,30-2,00m, s dětským brouzdalištěm, napouštěna pitnou vodou z vlastního vrtu. Písečné a travnaté pláže, k dispozici hřiště pro plážový volejbal.

  Vybavenost Restaurace umývárny sprchy WC převlékárny

  Zdroj: KHS Liberec

   

 • Plavecký bazén Lovosice

  Plavecký bazén Lovosice

  Terezínská 1032, Lovosice, 41002

  (ve vzdálenosti 30,2 km od Motel Svatý Kryštof)

  Plavecký bazén TJ Lovochemie v Lovosicích je nově rekonstruován (nerezová vana), je 25 m dlouhý a je vybaven masážními tryskami. Dále zde je malý dětský bazén a v areálu můžete využít služeb maséra.
 • Koupaliště Lovosice

  Koupaliště Lovosice

  Přívozní, Lovosice, 41002

  (ve vzdálenosti 30,2 km od Motel Svatý Kryštof)

  Koupaliště v Lovosicích je rozděleno do několika částí: velký 50m bazén pro plavce, menší dětský bazén, brouzdaliště a bazén se skluzavkou. Ke sportování zde můžete využít hřiště na volejbal, nohejbal, stolní tenis a dětské hřiště (kolotoč, skákadla).
 • Koupaliště Žandov

  Koupaliště Žandov

  Žandov, 80040

  (ve vzdálenosti 30,4 km od Motel Svatý Kryštof)

  Koupaliště leží v příjemném prostředí na okraji města Žandova. Areál má dva bazény: bazén plavecký o velikosti 50x40m a bazén dětský o velikosti 40x15m. Břeh je travnatý a nádrže mají betonové dno. Rozmanitost služeb je poměrně velká - k dispozici jsou převlékárny, sprchy, WC, restaurace apod. K okamžitému ošetření jakýchkoliv zranění je připravena místnost první pomoci. V blízkosti areálu leží kemp.
 • Plavecký bazén TJ Sokol Mladá Boleslav

  Plavecký bazén TJ Sokol Mladá Boleslav

  Palackého 223, Mladá Boleslav, 29301

  (ve vzdálenosti 31,1 km od Motel Svatý Kryštof)

  Krytý plavecký bazén v délce 25 metrů je součástí sokolovny v Mladé Boleslavi. K dispozici je 5 plaveckých drah a možnost občerstvení z automatů. Využití bazénu k plavání pro veřejnost, aquaerobic a plavání rodičů s dětmi. Plavecká škola Rybka zde vyučuje plavání a bazén využívají i různé organizace v rámci svých vlastních aktivit.
 • Plavecký bazén Libochovice

  Plavecký bazén Libochovice

  Vrchlického 574, Libochovice, 41117

  (ve vzdálenosti 31,4 km od Motel Svatý Kryštof)

  Plavecký bazén se nachází v areálu domova důchodců v Libochovicích. Svým návštěvníkům nabízí bazén 15x7,5 m, dětský bazén, sauny (pánská, dámská) a solárium.
 • Koupaliště Mladá Boleslav

  Koupaliště Mladá Boleslav

  Mladá Boleslav, 29301

  (ve vzdálenosti 32,6 km od Motel Svatý Kryštof)

  Koupaliště je umístěno v okrajové části města. K dispozici jsou 2 venkovní betonové nádrže, napouštěné vodou z podzemního zdroje. Areál má příjemný přírodní charakter s dostatkem zelených ploch i stromů.

  Vybavenost občerstvení, převlékárny, hygienické zařízení, venkovní sprchy, služby plavčíka.

 • Koupaliště Bakov nad Jizerou

  Koupaliště Bakov nad Jizerou

  Čechova ul., Bakov nad Jizerou, 29401

  (ve vzdálenosti 33,6 km od Motel Svatý Kryštof)

  Přírodní vodní nádrž o rozloze 1.5 ha se nachází na okraji města. Koupaliště je součástí rekreačního areálu s chatami, které v současné době nejsou v provozu. Pláž je travnatá, vstupy do vody jsou po schodech. K dispozici sociální zařízení a občerstvení.
 • Koupaliště Nový Bor

  Koupaliště Nový Bor

  Nový Bor, 47301

  (ve vzdálenosti 33,8 km od Motel Svatý Kryštof)

  Koupaliště bazénového typu - betonová nádrž s písčitou a travnatou pláží. K dispozici je skluzavka, hřiště pro plážový volejbal, dětské hřiště atd. Vybavení sestává z restaurace , umývárny, sprchy, WC, převlékárny. Asi 50 m od areálu se nachází sportovní hala s umělou lezeckou stěnou. Okolí je vhodné pro pěší i cykloturistiku nebo houbaření.

 • Koupaliště Povrly

  Koupaliště Povrly

  Povrly, 40332

  (ve vzdálenosti 33,9 km od Motel Svatý Kryštof)

  Koupaliště nabízí svým návštěvníkům k odpočinku či sportovnímu vyžití velký plavecký bazén (50×25m, max. hloubka 3m) a dětský bazén. Dále pak hřiště na plážový volejbal, stolní tenis, dětské hřiště a pro milovníky rybaření je v bezprostřední blízkosti koupaliště vodní nádrž. K dispozici je i půjčovna lehátek a slunečníků, rychlé občerstvení s posezením na terase.

  Vstupné Dospělí - 30 Kč/den Děti 6-15 - 20 Kč/den

 • Koupaliště Sloup v Čechách

  Koupaliště Sloup v Čechách

  Sloup v Čechách, 47152

  (ve vzdálenosti 33,9 km od Motel Svatý Kryštof)

  Přírodní koupaliště s písčitou pláží - možnost vypůjčení lodiček - sportovní rybolov - nádherná okolní příroda V obci se nachází známý skalní hrad Sloup, romantické Lesní divadlo nebo Samuelova jeskyně.
 • Termální koupaliště v Benešově nad Ploučnicí

  Termální koupaliště v Benešově nad Ploučnicí

  Benešov nad Ploučnicí, 40722

  (ve vzdálenosti 34,2 km od Motel Svatý Kryštof)

  I za chladného léta je v provozu od 9.června 2006 v Benešově nad Ploučnicí termální bazén s teplotou vody 24 stupňů Celsia. Možnost ubytování, občerstvení, nohejbal, plážový volejbal. Při příjezdu směrem od Děčína za benzínovou pumpou po 150 m zahnout vpravo, při příjezdu od České Lípy po přejezdu mostu po 150 m zahnout vlevo.
 • Koupaliště Klášter Hradiště nad Jizerou

  Koupaliště Klášter Hradiště nad Jizerou

  Klášter Hradiště nad Jizerou, 29415

  (ve vzdálenosti 34,3 km od Motel Svatý Kryštof)

  Koupaliště je umístěno v údolní nivě potoka Zábrdky. K dispozici je venkovní betonová nádrž, napouštěné vodou ze studny. Areál má příjemný přírodní charakter s dostatkem zelených ploch i stromů. Na ploše kolem koupaliště lze tábořit. V areálu je kdispozici také hřiště na fotbal a tenisové kurty

  Vybavenost občerstvení, převlékárny, hygienické zařízení, venkovní sprchy, služby plavčíka

 • Koupaliště Dolní Bukovina

  Koupaliště Dolní Bukovina

  Horní Bukovina, 82583

  (ve vzdálenosti 34,3 km od Motel Svatý Kryštof)

  Koupaliště je umístěno v údolní nivě potoka Zábrdky. K dispozici je venkovní betonová nádrž, napouštěné vodou ze studny. Areál má příjemný přírodní charakter s dostatkem zelených ploch i stromů. Na ploše kolem koupaliště lze tábořit. K dispozici je také hřiště na plážový volejbal.

  Vybavenost občerstvení, převlékárny, hygienické zařízení, venkovní sprchy, služby plavčíka

 • Koupaliště OÚ

  Koupaliště OÚ

  Horní Bukovina, 82583

  (ve vzdálenosti 34,4 km od Motel Svatý Kryštof)

  Koupaliště
 • Termální koupaliště Brná

  Termální koupaliště Brná

  Litoměřická 1023/37, Ústí nad Labem, 40001

  (ve vzdálenosti 34,8 km od Motel Svatý Kryštof)

  Termální koupaliště Brná se nachází přibližně 4 km jižně od centra Ústí nad Labem směrem na Litoměřice. K dispozici je několik termálních bazénů, tobogán, hřiště na plážový volejbal, minigolfu, dětské brouzdaliště a je zde možnost občerstvení včetně restaurace, převlékací kabinky a úschovna jízdních kol. U areálu se nachází parkoviště. V provozu od 1. 5. do 15. 9. denně od 9,00 hod. do 19,00 hod.
 • Aquapark Lagoon Letňany

  Aquapark Lagoon Letňany

  Tupolevova 665, Praha, 19900

  (ve vzdálenosti 35,3 km od Motel Svatý Kryštof)

  Moderní víceúčelový komplex Aquapark Lagoon v Letňanech nabízí plavecký bazén 25m, tobogán dlouhý 85m, dětské brouzdaliště a zábavné a masážní bazény. Dále fitnes, aerobik, spining a relax centrum s finskou saunou, párou a whirpoolem se slanou vodou. Technologie provozu, úpravy vody a bezpečnostních hledisek je koncipována dle nejmodernějších požadavků. Do celého objektu je bezbariérový přístup.
 • Koupaliště Dobrovice

  Koupaliště Dobrovice

  Dobrovice, 29441

  (ve vzdálenosti 35,6 km od Motel Svatý Kryštof)

  Koupaliště je umístěno v okrajové části města. K dispozici je venkovní betonová nádrž, napouštěná pitnou vodou. Areál má příjemný přírodní charakter s dostatkem zelených ploch i stromů. Součástí areálu jsou i kurty na volejbal či nohejbal, k dispozici je také bazének pro děti.

  Vybavenost občerstvení, převlékárny, hygienické zařízení, venkovní sprchy.

 • Koupaliště Luštenice

  Koupaliště Luštenice

  Luštěnice, 29442

  (ve vzdálenosti 35,9 km od Motel Svatý Kryštof)

  Koupaliště je umístěno na okraji obce. K dispozici je venkovní betonová nádrž, napouštěná vodou ze studny. V areálu je i brouzdaliště. Areál má přírodní charakter s dostatkem zelených ploch.

  Vybavenost občerstvení, hygienické zařízení, venkovní sprchy, služby plavčíka, skluzavka, fotbalové hřiště, kurty, parkoviště

 • Sportcentrum Hotel Duo

  Sportcentrum Hotel Duo

  Teplická 19, Praha, 19000

  (ve vzdálenosti 36,1 km od Motel Svatý Kryštof)

  Moderně vybavené veřejně přístupné Sportcentrum hotelu Duo nabízí - krytý 20m bazén - saunu - whirlpool - aerobic a aqua-aerobic - kondiční programy - masáže a léčebná cvičení - posilovnu - 12 bowlingových drah - ricochet
 • Sportcentrum Suchdol

  Sportcentrum Suchdol

  Kamýcká 1073 v areálu ČZU, Praha, 16000

  (ve vzdálenosti 36,4 km od Motel Svatý Kryštof)

  Sportcentrum České zemědělské univerzity zajišťuje sportovní aktivity nejen pro své studenty, ale i pro širokou veřejnost. K dispozici je krytý bazén 25m se skokanskou věží, sauna, solárium, masáže, posilovna, malá a velká tělocvična, tenisová hala a venkovní kurty, kurty pro volejbal a beach volejbal a fotbalové hřiště. Jako doplňkový servis je zde půjčovna lyží, možnost pronájmu společenského sálu a půjčovna lyží se servisem.
 • Koupaliště Kobylisy

  Koupaliště Kobylisy

  Pod Statky 14, Praha, 18000

  (ve vzdálenosti 36,6 km od Motel Svatý Kryštof)

  Koupaliště Kobylisy nabízí plavecký bazén 42,5x16,5 m a kruhový dětský bazén o průměru 16,5 m s vodním hřibem a skluzavkou. V provozní budově najdete kromě šaten a sociálního zázemí i tělocvičnu, saunu a restauraci. Zapůčit si můžete lehátka i slunečníky, k parkování je zde 49 míst. V roce 2005 prošlo koupaliště kompletní rekonstrukcí.

  Otevírací doba Květen-Září, denně 9.00-20.00

  Vstupné Dospělí - 110 Kč/den (od 16.00 - 60 Kč) Studenti - 80 Kč/den Důchodci - 70 Kč/den Děti do 150 cm, ZTP - 65 Kč/den

 • Vodní nádrž Horka

  Vodní nádrž Horka

  Stráž pod Ralskem, 47127

  (ve vzdálenosti 36,6 km od Motel Svatý Kryštof)

  Nádrž se nachází na řece Ploučnici. Výška hráze dosahuje 6 metrů a vodní rozloha je téměř 70 ha. Horka se nachází v těsné blízkosti obce Stáž pod Ralskem a je využívána k rekreaci, ale především k vodnímu lyžování. Nachází se zde unikátní vlek na vodní lyže, který si můžete sami ozkoušet.
 • Koupaliště Nebočady

  Koupaliště Nebočady

  Pěší 113, Děčín, 40502

  (ve vzdálenosti 36,8 km od Motel Svatý Kryštof)

  Koupaliště Nebočady se skládá ze dvou bazénů. Bazénu pro plavce o velikosti 25 x 13 m s hloubkou 1,8 m a druhý je brouzdalištzě pro neplavce. Koupaliště je součástí hotelového areálu, ale v letní sezoně je přístupné i veřejnosti. Nachází se cca 5 km jižně od centra Děčína. Autobusová zastávka je cca 150 m od koupaliště. Před areálem je prostorné parkoviště a uvnitř areálu naleznete další sportovní vyžití: hřiště na nohejbal, minigolf, šipky, biliárd, stolní tenis, petang a pro naše nejmenší také dětský koutek.
 • Plavecký bazén Čelákovice

  Plavecký bazén Čelákovice

  Sady 17. listopadu 1380/6, Čelákovice, 25088

  (ve vzdálenosti 37,9 km od Motel Svatý Kryštof)

  Krytý městský plavecký bazén nabízí svým návštěvníkům 5 drah a rozměry 25x12 m. Dále pak chrlič, dmychadlo a masážní trysky. Zajištěn je zde i aquaaerobik a kurzy plavání.
 • Aquapark Slaný

  Aquapark Slaný

  Slaný, 27401

  (ve vzdálenosti 38,1 km od Motel Svatý Kryštof)

  Oblíbený aquapark ve Slaném nabízí zábavu široké veřejnosti. Nachází se v areálu víceúčelové sportovní haly. Vedle projížďce na tobogánu si můžete zaplavat proti proudu, odpočinout si a vyhřát se ve vířivkách, nebo si zaplavat v bazénu. Pro děti je k dispozici dětský bazén, všichni se potom mohou občerstvit přímo v bazénu u otevřeného baru. Ve sprchách můžete využít páry k nahřátí. V letních měsících je k dispozici venkovní zelená plocha udržovaného trávníku, zařízením pro hry a zabavení dětí a rovněž možnost občerstvení. Otevírací doba: prázdniny 9:00 - 22:00, mimo prázdnin po 13:00 - 22:00; út, st 14:00 - 22:00; čt, pá 12:30 - 22:00; so, ne 9:00 - 22:00 Vstupné: hodina 60 Kč; děti do 15 let, studenti a důchodci 40 Kč
 • Hamerský rybník

  Hamerský rybník

  Hamr na Jezeře, 47128

  (ve vzdálenosti 38,1 km od Motel Svatý Kryštof)

  Hamerský rybník slouží k rybolovu a k rekreačním účelům. Na jeho březích naleznete koupaliště a kemp se sociálním zařízením, sprchami s teplou i studenou vodou, restauraci a stánky s občerstvením. Koupaliště disponuje 400 metrů dlouhou písčitou pláží, 100 metrů dlouhou travnatou pláží, půjčovnou loděk, lehátek, slunečníků a dětským hřištěm.

  Rybník vznikl v 16.století. Celková vodní plocha zaujímá přibližně 56 ha a je ponořen do rozsáhlých lesních porostů bývalého vojenského prostoru. Hráz rybníka je osázená staletými košatými lipami. Oblast je mimořádně příznivá pro vyznavače cyklistiky.

 • Plavecký bazén Holešovice

  Plavecký bazén Holešovice

  Areál Výstaviště 67, Praha, 17000

  (ve vzdálenosti 38,2 km od Motel Svatý Kryštof)

  Nově zrekonstruovaný plavecký bazén v areálu pražského výstaviště nabízí 25x12,5 m bazén se 6 plaveckými dráhami a oddělené parní komory. Samozřejmostí jsou šatny, sociální zařízení, občerstvení, parkoviště a také bezbariérový přístup včetně spouštěcího zařízení.
 • Koupaliště Semčice

  Koupaliště Semčice

  Semčice, 29446

  (ve vzdálenosti 38,6 km od Motel Svatý Kryštof)

  Koupaliště je umístěno na okraji obce ve sportovním areálu. K dispozici je venkovní betonová nádrž a brouzdaliště, napouštěné vodou ze studny. Areál má příjemný přírodní charakter s dostatkem zelených ploch. Pláž je travnatá, návštěvníci mohou využít také antukové kurty na volejbal či nohejbal, skákací prkno a vodní skluzavku.

  Vybavenost občerstvení, hygienické zařízení, venkovní sprchy, služby plavčíka.

 • Plavecký areál Hloubětín

  Plavecký areál Hloubětín

  Hloubětínská 80, Praha, 19800

  (ve vzdálenosti 38,8 km od Motel Svatý Kryštof)

  Plavecký bazén Hloubětín nabízí ojedinělou možnost plavat v mořské vodě. Voda není chlorována, ale je sycena mořskou solí. K dispozici je bazén 25m a brouzdaliště pro malé děti.
 • Městské lázně Ústí nad Labem

  Městské lázně Ústí nad Labem

  Panská 23, Ústí nad Labem, 40001

  (ve vzdálenosti 38,8 km od Motel Svatý Kryštof)

  Areál městských lázní nabízí svým návštěvníkům k využití krytý bazén 19x7,5 m, saunu. Bazén je v provozu od 15. 9. do 30. 6.
 • Koupaliště Středokluky

  Koupaliště Středokluky

  Středokluky, 25268

  (ve vzdálenosti 39,1 km od Motel Svatý Kryštof)

  Koupaliště o rozměrech 60x40 s dětským bazénkem. Další vybavení: hřiště, kurty na nohejbal a volejbal, skluzavka.
 • Olešský rybník

  Olešský rybník

  Markvartice, 40742

  (ve vzdálenosti 39,6 km od Motel Svatý Kryštof)

  Východně od obce Stará Oleška na potoku Olešnička se nachází Olešský rybník, který je vyhledávanou rekreační oblastí. Na severním břehu se nachází upravené koupaliště, písečná i travnatá pláž, chatky, restaurace a půjčovny.
 • Koupaliště Štvanice

  Koupaliště Štvanice

  Praha, 17000

  (ve vzdálenosti 39,7 km od Motel Svatý Kryštof)

  Koupaliště na ostrově Štvanice se nachází na travnaté loučce se stromy přímo v centru Prahy. K dispozici je bazén 25x12 m s čistou, ale studenou vodou a dětské brouzdaliště 10x10 m. Ke sportování můžete využít minigolf, nohejbal, tenis, stolní tenis a dětský koutek. Samozřejmostí jsou sprchy, WC a občerstvení. Je zde také možnost koupání přímo ve Vltavě.
 • Sportovní a rekreační areál Pražačka

  Sportovní a rekreační areál Pražačka

  Za Žižkovskou vozovnou 19, Praha, 13000

  (ve vzdálenosti 39,8 km od Motel Svatý Kryštof)

  Areál Pražačka na Žižkově nabízí široké sportovní a rekreační využití. Celý komplex je rozdělen do několika částí v nichž najdete: - krytý bazén 16x8 m - venkovní bazén 25 m - brouzdaliště pro malé děti - odpočinkové plochy pevné i travnaté - saunu - solárium - výřivku - fitcentrum s tělocvičnou V další části najdete: - antukové volejbalové kurty - kurt na plážový volejbal - tenisový kurt - basketbalové hřiště s umělým povrchem - fotbalové hřiště s umělou trávou - atletickou dráhu V samostatné části se pak nachází dětské dopravní hřiště.
 • Plavecký areál Děčín

  Plavecký areál Děčín

  Oblouková 1400/6, Děčín, 40501

  (ve vzdálenosti 40,0 km od Motel Svatý Kryštof)

  Plavecký areál v Děčíně je jedním z nejmodernějších rekreačně sportovních komplexů v České republice. V letní části areálu se nacházejí plavecké bazény o délkách 50 a 25 metrů. Dále rekreační bazén, brouzdaliště, beach-volejbalové hřiště a rozsáhlé travnaté plochy. Krytá část areálu nabízí bazén 25 metrů, dětský výukový bazén, 3 tobogány, vodní hřib, divokou řeku, vířivky, dětská brouzdaliště a restauraci. V prvním patře objektu se nachází fitness, solária, 2 sauny a klubová sauna, letní terasa a masážní salón. Informace o kurzech a dalších službách naleznete na webových stránkách areálu níže.

  Otevírací doba Denně 10.00-20.00 (hala do 21.00, v pondělí od 13.00)

  Vstupné od 45 Kč/3 hod (10.00-13.00) do 90 Kč/3 hod (víkendy) Kompletní ceník naleznete na stránkách provozovatele

 • Krytý bazén Axa

  Krytý bazén Axa

  Na Poříčí 40, Praha, 11000

  (ve vzdálenosti 40,3 km od Motel Svatý Kryštof)

  Plavecký bazén v hotelu Axa slouží k relaxaci a uvolnění nejen hotelovým hostům, ale i široké veřejnosti. Nabízí krytý vyhřívaný 25m dlouhý bazén, 3 sauny, parní lázeň, 2 solária a masáže.

  Provozní doba po-pá 7:00-9:00, 12:00-13:00, 17:00-22:00 so-ne 9:00-21:00

  Vstupné 1 Kč/1 min

 • Koupaliště Kněžmost

  Koupaliště Kněžmost

  Sokolská 219, Kněžmost, 29402

  (ve vzdálenosti 40,3 km od Motel Svatý Kryštof)

  Nově vybudované koupaliště o rozměrech 25 × 10m s kruhovým vstupem s vodním hřibem se nachází v blízkosti základní školy. V areálu najdete travnatou plochu k opalování, hřiště k aktivnímu odpočinku, tenisové kurty pro milovníky sportu a možnost občerstvení. Hloubka bazénu je 1,35 až 1,65m. Čistotu vody zajišťuje filtr s automatickým dávkováním chemikálií. K dispozici je dále brouzdaliště s masážní tryskou, sociální zařízení a převlékárna. Teplota vody se pohybuje v rozmezí 18-25°C podle počasí.
 • Sportcentum YMCA

  Sportcentum YMCA

  Na Poříčí 12, Praha, 11000

  (ve vzdálenosti 40,4 km od Motel Svatý Kryštof)

  Sportcentrum nabízí sportovní vyžití v centru Prahy. K dispozici je zde plavecký bazén 25m se třemi dráhami, aqua aerobic, vířivky, masáže, posilovna, sauna, solárium, spinning. Kromě toho je zde možné využít moderní tělocvičnu s žebřinovou stěnou a zrcadly, která je využívána pro aerobic a rehabilitační cvičení. Evropským unikátem je klopená dřevěná běžecká dráha nad tělocvičnou.
 • Plavecký areál Klíše

  Plavecký areál Klíše

  U koupaliště 11, Ústí nad Labem, 40001

  (ve vzdálenosti 40,5 km od Motel Svatý Kryštof)

  Plavecký areál Klíše v Ústí nad Labem je rozdělen na vnitřní část, která nabízí krytý bazén 50x21 m a dětský bazén 12,5x8 m, saunu (pánskou,dámskou) a posilovnu. Venkovní část pak disponuje velkým bazénem 50x24,4 m, dětským bazénem a skokanským bazénem 17x15 m s věží, který je v provozu po celý rok.
 • Koupaliště Petynka

  Koupaliště Petynka

  Otevřená 1072/4, Praha, 16000

  (ve vzdálenosti 40,6 km od Motel Svatý Kryštof)

  Areál koupaliště Petynka nabízí svým návštěvníkům 50x21 m vyhřívaný bazén s teplotou 24-28°C, tobogán 103 m, dětské brouzdaliště 10x8 m a dětské hřiště. Sportovně založení jistě ocení hřiště na beach volejbal, nohejbal a stoly pro stolní tenis. Samozřejmostí jsou travnaté odpočinkové plochy a sociální zázemí se šatnami.
 • Koupaliště Divoká Šárka

  Koupaliště Divoká Šárka

  U Veselíka Divoká Šárka 41, Praha, 16400

  (ve vzdálenosti 40,7 km od Motel Svatý Kryštof)

  Koupaliště v Divoké Šárce je známé už z předválečných dob, kdy byl (stejně jako dnes) v majetku rodiny Veselíků. K dispozici jsou zde 2 bazény (studená, pramenitá voda), tobogán a dětské brouzdaliště se skluzavkou, hřiště (nohejbal, volejbal, tenis, stolní tenis, kuželky). K odpočinku slouží travnatý břeh.
 • Přírodní koupaliště Džbán

  Přírodní koupaliště Džbán

  Praha, 16000

  (ve vzdálenosti 40,7 km od Motel Svatý Kryštof)

  Koupaliště Džbán je přehrada v okrajové části Prahy s travnato-písčitou pláží, písčitým dnem a neupraveným přístupem do vody. Kromě koupání nabízí také půjčovnu loděk, míčové hry (hřiště na volejbal) a občerstvení. Některé části pláže jsou vyhrazeny pro nudisty.

  Vstupné Dospělí 70,-Kč (do 16 hodin) resp. 30,-Kč (po 16 hodině)

  POZOR! Od 9.7.2007 je voda na koupališti Džbán nevhodná ke koupání!
 • Sport Club U divadla

  Sport Club U divadla

  Rytířská 22, Praha, 11000

  (ve vzdálenosti 40,9 km od Motel Svatý Kryštof)

  Sport Klub v suterénu Pasáže u divadla je moderní sportovní centrum pro aktivní odpočinek, relaxaci a regeneraci. Návštěvníkům se zde nabízí relaxační bazén s protiproudem a podvodní masáží, vířivku až pro 6 osob, saunu s ochlazovacím bazénkem a odpočívárnou, fitness, solárium, masáže.
 • Koupaliště Čakovice

  Koupaliště Čakovice

  Ke stadiónu 837, Praha, 19600

  (ve vzdálenosti 40,9 km od Motel Svatý Kryštof)

  Koupaliště tělovýchovné jednoty Avia Čakovice nabízí 2 bazény 50x44 m, malý tobogan 46,5 m, dětský koutek s prolézačkami, stolní tenis, travnatou odpočinkovou plochu a občerstvení.
 • Sportovní centrum - Hotel Olšanka

  Sportovní centrum - Hotel Olšanka

  Táboritská 23, Praha, 13000

  (ve vzdálenosti 41,0 km od Motel Svatý Kryštof)

  Služby Sportovního centra hotelu Olšanka jsou k dispozici nejen hotelovým hostům, ale i široké veřejnosti. Krytý plavecký bazén 25 m, aquaaerobik, aerobik, jóga, kalanetika, pilates a další, spinning, posilovna, sauna, masáže, stolní tenis, tenisová hala, to vše je tu k dispozici.
 • Koupaliště Jablonné v Podještědí

  Koupaliště Jablonné v Podještědí

  Jablonné v Podještědí, Jablonné v Podještědí, 47125

  (ve vzdálenosti 41,1 km od Motel Svatý Kryštof)

  Přírodní betonové koupaliště s písčitou i travnatou pláží je umístěné na okraji města Jablonné v Podještědí v areálu autocampu.

  Autocamp tvoří ucelený komplex ze sociálním zařízením,sportoviště: hřiště na plážový volejbal,na minofotbal,minigolf,stolní tenis,dále je pro návštěvníky přístupná kuchyňka,společenská místnost. V objektu je restaurace a občerstvovací stánky.

  Letní sezóna trvá od 1.6. do 15.9.

 • Plavecký bazén Tyršův dům

  Plavecký bazén Tyršův dům

  Újezd 450, Praha, 11800

  (ve vzdálenosti 41,2 km od Motel Svatý Kryštof)

  Nejstarší plavecký bazén v Praze z roku 1925 je plněný pramenitou vodou z Petřína. Má délku 25m a 5 drah. Dále je zde možno využít saunu. Provoz pro veřejnost je pouze v sobotu a neděli od 10 do 20 hodin, v období svátků zavřeno.
 • Koupaliště Všejany

  Koupaliště Všejany

  Všejany, 82647

  (ve vzdálenosti 41,3 km od Motel Svatý Kryštof)

  Koupaliště je umístěno na okraji obce. K dispozici je venkovní betonová nádrž, napouštěná vodou ze studny. Areál má příjemný přírodní charakter s dostatkem zelených ploch. K dispozici je bazének pro děti, pískové hřiště na nohejbal i stánek s občerstvením. V areálu je také budova s tanečním parketem pro pořádání diskoték.

  Vybavenost Občerstvení, hygienické zařízení, venkovní sprchy.

 • Bazén Sokol Praha Královské Vinohrady

  Bazén Sokol Praha Královské Vinohrady

  Polská 1/2400, Praha, 12000

  (ve vzdálenosti 41,5 km od Motel Svatý Kryštof)

  Tělovýchovná jednota Sokol Praha nabízí veřejnosti možnost využít plavecký bazén 25xl0 m a dětské brouzdaliště.
 • Plavecký bazén USK Strahov

  Plavecký bazén USK Strahov

  Vaníčkova 2b, Praha, 16000

  (ve vzdálenosti 41,6 km od Motel Svatý Kryštof)

  USK Strahov nabízí k vyžití plavecký bazén 25m s mělkou a přechodovou vodou. Bazén je v provozu celoročně kromě letních prázdninových měsíců. Plavání pro veřejnost je ranní, polední a večerní. Dále v areálu najdete saunu, spinning, masáže a squash centrum.
 • Koupaliště Vinařice

  Koupaliště Vinařice

  Hlavní 600, Vinařice, 27307

  (ve vzdálenosti 41,6 km od Motel Svatý Kryštof)

  Koupaliště se nachází v blízkosti lesa, na okraji obce Vinařice. Areál s travnatou pláží, betonovými bazény, sociálním zázemím a možností občerstvení.
 • Koupaliště Heřmanice v Podještědí

  Koupaliště Heřmanice v Podještědí

  Jablonné v Podještědí, 47125

  (ve vzdálenosti 42,0 km od Motel Svatý Kryštof)

  Umělé koupaliště v centru Heřmanic nabízí návštěvníkům velký bazén o rozměrech 100*50 metrů a hloubce až 3 metry. K dispozci jsou též tenisové kurty, víceúčelová hřiště, stolní tenis, skokanský můstek a sprchy. Pláže v okolí bazénu jsou travnaté. V případě nehody je možné využít místnost první pomoci.
 • Koupaliště Klánovice

  Koupaliště Klánovice

  V Jehličině 391, Praha, 19000

  (ve vzdálenosti 42,1 km od Motel Svatý Kryštof)

  Areál koupaliště v Praze - Klánovicích nabízí svým návštěvníkům plavecký bazén 25x10 m, dětský bazén 15x10 m s pozvolným vstupem do vody, dětské hřiště, 2 ping-pongové stoly, 2 trampolíny, víceúčelové hřiště na nohejbal, volejbal a další sporty a velkou travnatou odpočinkovou plochu. denně 9:00 - 19:00
 • Plavecký stadion Slavia Praha

  Plavecký stadion Slavia Praha

  Vladivostocká 1460/2, Praha, 10000

  (ve vzdálenosti 42,5 km od Motel Svatý Kryštof)

  Do vybavení plaveckého stadionu Slavia Praha patří krytý bazén 25x12 m, dětský bazén, sauna s možností masáže, solarium, kosmetika. V letním období navíc venkovní bazén 50 m a dětské venkovní bazény. V areálu působí i plavecká škola.
 • R - CENTRUM Nemocnice na Homolce

  R - CENTRUM Nemocnice na Homolce

  Roentgenova 2, Praha, 15000

  (ve vzdálenosti 42,7 km od Motel Svatý Kryštof)

  Relaxační centrum nemocnice na Homolce je přístupný veřejnosti. Nabízí svým návštěvníkům komplexní relaxaci v podobě krytého bazénu 25 m, podvodní lavici s vířivými tryskami, aquagymnastiku v pravidelných časových intervalech, lehátka přímo u bazénu, vyhřívané kamenné lavičky, solnou jeskyni, saunu, posilovnu, spinning, masáže a příjemné prostředí zimní zahrady s možností občerstvení.
 • Jezero Ostrá

  Jezero Ostrá

  Lysá nad Labem, 82736

  (ve vzdálenosti 42,8 km od Motel Svatý Kryštof)

  Jezero u Ostré nedaleko Lysé nad Labem je zakončením slepého ramena řeky Labe, ale čistá voda je do něj přiváděna Hronětickým náhonem. Pro slunění a koupání jsou nejvhodnější písečné pláže na severním a západním břehu (v areálu autokempu), obě volně přístupné. K dispozici je hřiště na volejbal (nohejbal), stánek s občerstvením, půjčovna loděk a šlapadel, dětské hřiště se skluzavkou a houpačkami atd.

  Vybavenost Sociální zařízení, občerstvení, hřiště, dětský koutek Plavčík není

  Vstupné Zdarma

 • Přírodní koupaliště Habrovice

  Přírodní koupaliště Habrovice

  u chatové oblasti blízko hranic, Ústí nad Labem, 40001

  (ve vzdálenosti 42,9 km od Motel Svatý Kryštof)

  Přírodní koupaliště - rybník se nachází za městem Ústí nad Labem u obce Habrovice. Areál se skládá z chatové osady, travnaté pláže a vodní plochy, která je vymezena pro koupání bójemi. Zvlášť je ve vodě ohraničen prostor pro děti. Zbývající plocha rybníka se využívá pro lodičky a šlapadla. Pro sportovní využití jsou zde pingpongové stoly a hřiště pro volejbal.
 • Komárovský rybník

  Komárovský rybník

  Kněžmost, 29402

  (ve vzdálenosti 43,3 km od Motel Svatý Kryštof)

  Rybník byl dříve spíše rybářským centrem, dnes však už slouží více jako rekreační centrum západní části Českého ráje. Jeho písčité dno a dobrý přístup do vody jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Romantický obraz dokreslují pískovcové skály a jehličnaté lesy. K dispozici je několik pláží a návštěvníci jistě ocení nádherné okolí s terénem vhodným pro turistiku a cykloturistiku.

  Budete-li se někdy nalézat v oblasti Českého ráje, zkuste si udělat trochu času navíc a do svého harmonogramu zařadit i návštěvu Komárovského rybníka. Ten má písčité dno, proto je koupání v něm velmi příjemné, na rozdíl od rybníků, jejichž dno je pokryto blátem. Rybník je dobře přístupný a jeho okrajové části jsou vhodné i pro děti a neplavce. Okolí rybníka je velmi pěkné a určitě zde strávíte nejednu příjemnou chvíli při odpočinku od každodenních starostí. Dostupné autem po celý rok
 • Plavecký bazén Kladno

  Plavecký bazén Kladno

  Norská 2633, Kladno, 27201

  (ve vzdálenosti 43,5 km od Motel Svatý Kryštof)

  Zrekontruovaný objekt krytého bazénu se nachází v areálu Základní školy v Norské ulici v Kladně. Tento bazén o rozměrech 16,6 x 8 m a s hloubkou od 0,9 m do 1,6 m se využívá především pro plaveckou přípravu základních škol, plavání maminek s dětmi, vodní aerobic, kondiční plavání veřejnosti a jiné vodní aktivity.
 • Přírodní koupaliště Motol

  Přírodní koupaliště Motol

  Praha, 15000

  (ve vzdálenosti 43,5 km od Motel Svatý Kryštof)

  Rybník napájený Motolským potokem, okolí s travnatou plochou. K dispozici jsou WC, venkovní sprchy s pitnou vodou, převlékací kabiny, plavčík, občerstvení, nudistická pláž.

  Otevírací doba denně 9.00-20.00

  Vstupné Od 9hodin: Dospělí 50,-Kč, Děti do 10 let 20,-Kč Od 14 hodin: Dospělí 40,-Kč, Děti do 10 let 20,-Kč Od 17 hodin: Dospělí 30,-Kč, Děti do 10 let zdarma

 • Koupaliště Český Dub

  Koupaliště Český Dub

  U koupaliště 160, Český Dub, 46343

  (ve vzdálenosti 43,9 km od Motel Svatý Kryštof)

  Koupaliště v Českém Dubu se nachází nedaleko za městem. U areálu autokempu Dubenka v Českém Dubu. Jedná se o koupaliště ve volné přírodě s travnatou pláží. Z vybavenosti je k dispozici restaurace, WC a sprchy. Voda bývá podle údajů z minulých let z pohledu hygienické služby vhodná ke koupání celou sezónu.
 • Koupaliště Spobyt u Jetřichovic

  Koupaliště Spobyt u Jetřichovic

  Jetřichovice, 40716

  (ve vzdálenosti 44,0 km od Motel Svatý Kryštof)

  Přírodní koupaliště leží v Národním parku České Švýcarsko. První polovina koupaliště s maximální hloubkou 1,3 metru je určena neplavcům. Druhá polovina je pro plavce a dosahuje maximální hloubky 2,5 metru. Koupaliště je napájeno vodou z potoka Chřibská a má travnaté pláže. Vybavení zahrbnuje WC, převlékárny, možnost občerstvení a je zde hřiště pro volejbal. Oblast je vhodná pro turistiku a cykloturistiku.

 • Plavecký bazén Radlice

  Plavecký bazén Radlice

  Radlická 298/105, Praha, 15000

  (ve vzdálenosti 44,1 km od Motel Svatý Kryštof)

  Plavecký bazén Sportovního klubu Motorlet Praha nabízí široké veřejnosti možnost využít plavecký bazén 25 m, saunu + odpočinkové místo, posilovna, cycling , dětská herna Jungleland. V letní sezóně je k dispozici venkovní nerezový bazének 13x7 m s chrličem a masážním roštem a velká zahrada.
 • Aquapark Kladno

  Aquapark Kladno

  Sportovců 817, Kladno, 27201

  (ve vzdálenosti 44,5 km od Motel Svatý Kryštof)

  Aquapark Kladno se nachází v blízkosti Městského stadionu Sletiště, Městského zimního stadionu, Kladenské sportovní haly a letního koupaliště u Sletiště. K dispozici 2 tobogany, Spacebowl, whirlpool, dvoudráhová skluzavka, plavecký bazén, divoká řeka, vířivka, parní kabina, finská sauna, dětský bazén a občerstvení.
 • Plavecký stadion Podolí

  Plavecký stadion Podolí

  Podolská 74, Praha, 14700

  (ve vzdálenosti 44,7 km od Motel Svatý Kryštof)

  Plavecký areál v Podolí zahájil svůj provoz v červnu 1965 a to velkými mezinárodními spartakiádními plaveckými závody. V současné době nabízí svým návštěvníkům - vnitřní 50m bazén - venkovní 50m bazén - venkovní 33m bazén - venkovní dětské brouzdaliště - venkovní tobogán Dále pak parní komoru, saunu, solárium a rehabilitaci.
 • Koupaliště Žluté lázně

  Koupaliště Žluté lázně

  Podolské nábřeží, Praha, 14700

  (ve vzdálenosti 44,8 km od Motel Svatý Kryštof)

  Žluté lázně v Praze - Podolí jsou rozsáhlým sportovním a zábavním areálem na břehu Vltavy. Kromě tradičního koupání ve Vltavě (upravený přístup do vody), které zde má bohatou historii areál Žluté lázně poskytuje mnoho sportovních a zábavních aktivit - beachvolejbal, nohejbal, fotbal na písku v kleci, petanque, lezeckou stěnu, streetball a další. Je zde také dětský koutek s 2 brouzdališti a možnost půjčení loděk a malých motorových člunů.

  Vstup do areálu je zdarma, zpoplatně je pouze vstup do dětského koutku a jednotlivé atrakce.

 • Plavecký bazén UK Hostivař

  Plavecký bazén UK Hostivař

  Bruslařská 10, Praha, 10000

  (ve vzdálenosti 44,8 km od Motel Svatý Kryštof)

  Plavecký bazén Sportovního centra Univerzity Karlovy v Praze Hostivaři je určen především pro potřeby studentů. Pro veřejnost je otevřen ve vybraných hodinách všední dny a o víkendech. K dispozici je plavecký bazén 25m se 6ti drahami a sauna. V letních měsících (červenec, srpen) je bazén uzavřen.

 • Koupaliště Úvaly u Prahy

  Koupaliště Úvaly u Prahy

  Úvaly, 25082

  (ve vzdálenosti 44,8 km od Motel Svatý Kryštof)

  Koupaliště nabízí velký bazén 50x25 m, menší dětský bazén a brouzdaliště. K dispozici je zde také soc. zařízení a šatny.
 • Wellness centrum Top Hotelu Praha

  Wellness centrum Top Hotelu Praha

  Blažimská 1781/4, Praha, 14900

  (ve vzdálenosti 45,6 km od Motel Svatý Kryštof)

  Top Hotel Praha nabízí sport a relaxaci nejen svýn hotelovým hostům, ale i široké veřejnosti. Wellness centrum - krytý bazén, římské lázně, parní lázeň, suchá sauna, solárium, vířivá masážní vana, eukalyptové inhalace, relaxační a čínské masáže. Dále pak můžete využít fitness centrum, 2 bowlingové dráhy, tenisová hala a 3 venkovní kurty.
 • Přírodní koupaliště Chabařovice

  Přírodní koupaliště Chabařovice

  Chabařovice, 40317

  (ve vzdálenosti 45,9 km od Motel Svatý Kryštof)

  Koupaliště se nachází ve volné přírodě na okraji obce Chabařovice. Prostor koupaliště je oplocený. Přilehlé prostory pro slunění a sportování jsou z části pískové a z části travnaté. Je zde vyhrazen prostor pro neplavce. K dispozici je skluzavka, skokanský můstek a další vodní atrakce. Vybavenost areálu je poměrně slušná a zahrnuje např. WC, sprchy, stánek s občerstvením, ošetřovnu atd.
 • Vodní nádrž Hostivař

  Vodní nádrž Hostivař

  K Jezeru, Praha, 10000

  (ve vzdálenosti 45,9 km od Motel Svatý Kryštof)

  Koupaliště Hostivařská přehrada se nachází na levém břehu potoka Botič na začátku Hostivařského lesoparku. Kromě koupání se vstupem z písečné pláže je zde 110m dlouhý tobogán a dětské hřiště. K odpočinku slouží travnaté plochy a pro sportovně založené jsou k dispozici 2 beach volejbalové kurty, multifunkční kurt na tenis, nohejbal a streetball, půjčovnu lodiček a lukostřelbu. Samozřejmostí je sociální zařízení, převlékárny a občerstvení. V oddělené části se nachází nudistická pláž.

  Vstupné Dospělí - 60 Kč/den (o víkendech 70 Kč) Děti, důchodci, ZTP - 40 Kč/den

 • Plavecký bazén Zelený pruh

  Plavecký bazén Zelený pruh

  Zelený pruh 1294, Praha, 14000

  (ve vzdálenosti 46,0 km od Motel Svatý Kryštof)

  Plavecký bazén Střední technické školy Zelený Pruh v Praze 4 nabízí sportovní vyžití v 25m bazénu s 8 drahami a skokanskou věží. Dále pak saunu, solárium či posilovnu. V určených hodinách je přístupný veřejnosti.
 • Koupaliště Hoření Paseky

  Koupaliště Hoření Paseky

  Světlá pod Ještědem, 46351

  (ve vzdálenosti 46,1 km od Motel Svatý Kryštof)

  Přírodní areál koupaliště nabízí návštěvníkům travnaté odpočinkové plochy s výhledem na Máchův kraj a České středohoří. Bazén má rozměry cca 40*25 metrů a maximální hloubku 3 metry. K dispozici je nezbytné sociální zařízení (WC, sprchy, převlékárny) a občerstvení je možné v blízkém motorestu.
 • Koupaliště Dolní Bousov

  Koupaliště Dolní Bousov

  Dolní Bousov, 29404

  (ve vzdálenosti 46,2 km od Motel Svatý Kryštof)

  Koupaliště je umístěno v okrajové části města. K dispozici je venkovní betonová nádrž, napouštěná vodou ze studny. Areál má příjemný přírodní charakter s dostatkem zelených ploch i stromů. Pláže jsou travnaté, vstup do vody mírný. Pro děti i dospělé je k dispozici skluzavka a skákací prkno.

  Vybavenost občerstvení, hygienické zařízení

 • Přírodní koupaliště Varvažov

  Přírodní koupaliště Varvažov

  Telnice, 40338

  (ve vzdálenosti 46,7 km od Motel Svatý Kryštof)

  Koupaliště ve volné přírodě v areálu bývalého lomu nedaleko Varvažova, který je částí obce Telnice. Nádrž je známá také pod místním jménem "Oprám". Zpřístupněno od května do září, vstup volný. Hlavní pláž je převážně písčitá s pozvolným vstupem do vody. Parkoviště a stánek s občerstvením jsou vzdálené cca 100 metrů.
 • Koupaliště Lhotka

  Koupaliště Lhotka

  Nad Koupadly (u sídl. Novodvorská), Praha, 14000

  (ve vzdálenosti 47,8 km od Motel Svatý Kryštof)

  Přírodní koupaliště o rozměrech cca 100 x 60 m. Nabízí dětské hřiště, pískoviště, stolní tenis, restaurace s celoročním provozem a prodej zmrzliny.

  Otevírací doba červen-září, denně 9.00-19.00

  Vstupné Dospělí 50 Kč Děti 3-10 let 20 Kč

   

 • Aquapark Barrandov

  Aquapark Barrandov

  Wassermannova, Praha, 10000

  (ve vzdálenosti 47,8 km od Motel Svatý Kryštof)

  Aquapark na Barrandově je moderní sportovně rekreační centrum s vířivkami, tobogany (115 a 62 metrů), brouzdališti, divokou řekou, ale i klasickým plaveckým bazénem o délce 25 m. Z dalších služeb je to pak parní komora, sauna (na objednávku), vodní bar, restaurace s rybími specialitami a přes léto i opalovací louka a hřiště na volejbal.

  Teplota vody je v plaveckém bazénu 27-28°C, v dětském bazénku 32°C, v divoké řece 29°C a ve vířivce (whirlpool) 33°C. Teplota vzduchu v bazénové hale je mezi 30 a 32°C.

  Provozní doba Po 9.00 - 22.00 Út-Pá 6.00 - 22.00 So-Ne 8.00 - 22.00 V pracovní dny je provoz do 11.30 omezený (snížené vstupné - 73 Kč/100 min)

  Vstupné Dospělí - 79 Kč/hod Děti, studenti, senioři, ZTP - 53 Kč/hod

 • Koupaliště Horní Podluží

  Koupaliště Horní Podluží

  Horní Podluží, 40757

  (ve vzdálenosti 48,1 km od Motel Svatý Kryštof)

  Koupaliště v centru obce s chladnou, čistou vodou z lesních pramenů. Hráz s přepadem je z přírodního kamene, dno z pálených cihel. Bazén má mírně svažující dno - první polovina je určena pro neplavce (hloubka 30 až 40 cm) a druhá polovina pro plavce s max. hloubkou 3 m. Pláže v okolí jsou travnaté. Areál je vybaven toaletami, kabinkami na převlečení a restaurací.
 • Plavecký bazén Louny

  Plavecký bazén Louny

  Rakovnická 2505, Louny, 44001

  (ve vzdálenosti 48,5 km od Motel Svatý Kryštof)

  Krytý plavecký bazén, solárium, sauna, fitness centrum, masáže a restaurace. Otevřeno: pondělí-pátek 14.00-21.00 hodin sobota, neděle 10.00-20.00 hodin
 • Koupaliště Kacanovy

  Koupaliště Kacanovy

  Kacanovy, 82439

  (ve vzdálenosti 48,6 km od Motel Svatý Kryštof)

  Plavecký bazén v areálu tábořiště s částí určenou pro neplavce. U bazénu je dětské brouzdaliště a venkovní sprchy. Dále je v areálu volejbalové hřiště, betonový stůl na stolní tenis a stolní fotbal. Míče a různé sportovní náčiní lze za poplatek zapůjčit ve stánku s občerstvením. Koupaliště Kacanovy leží přímo v srdci Českého ráje. Okolí je vhodné zejména pro pěší výlety a cykloturistiku.
 • Jezero Sadská

  Jezero Sadská

  Sadská, 28912

  (ve vzdálenosti 48,8 km od Motel Svatý Kryštof)

  Tato volně přístupná lokalita ke koupání leží mezi Sadskou a Labem. Jde o zatopený pískový lom a díky tomu je zde velmi příjemné prostředí pro slunění - na písečných plážích, se stínem v borových lesech- a také velmi čistá voda. Jezero Sadská je velmi vhodné pro rodiny s dětmi. Najdete zde také hřiště na nohejbal či volejbal. Jedna z pláží je určena naturistům.

  Vybavenost Stánek s občertsvením, parkoviště (placené), restaurace, dětský koutek

 • Bazén - sauna Tuchlovice

  Bazén - sauna Tuchlovice

  Školní 277, Tuchlovice, 27302

  (ve vzdálenosti 49,1 km od Motel Svatý Kryštof)

  Sportcentrum paní Beránkové nabízí svým návštěvníkům sportovní vyžití v plaveckém bazénu se skluzavkami a možností rehabilitačního plavání, aquaaerobiku či baby plavání. A dále pak saunu se samostatným vchodem a kapacitou 10 osob pro jednotlivce, dvojice, rodiny, firmy, organizace, sportovní kluby, apod.
 • Koupaliště Šeberák

  Koupaliště Šeberák

  K Šeberáku, Praha, 14000

  (ve vzdálenosti 49,1 km od Motel Svatý Kryštof)

  Koupaliště Šeberák je přírodní rybník napájený potokem s písčitou a travnatou pláží a pozvolným vstupem do vody. K dispozici je venkovní sprcha, WC, převlékárny, půjčovnu lodiček, hřiště na volejbal a nohejbal, ruské kuželky, dětské hřiště a občerstvení. Ve východní části rybníku naleznete nudistickou pláž.

  Otevírací doba Květen-září (dle počasí), denně 10.00-19.00 (aktuální info na tel. 244 910 335, 602 226 877)

  Vstupné Dospělí - 60 Kč Děti nad 10 let, studenti, důchodci - 40 Kč

 • Městské koupaliště Sobotka

  Městské koupaliště Sobotka

  Sobotka, 50743

  (ve vzdálenosti 49,4 km od Motel Svatý Kryštof)

  Městské koupaliště v Sobotce se nachází cca 1 km severně od centra města a cca 0,5 km od zámečku Humprecht. Venkovní koupaliště má travnaté pláže a je vybaveno brouzdalištěm, dětským koutkem, kurty, stolním tenisem a dalšími službami. Rozměr bazénu je 60 x 40 metrů s hloubkou od 1,2 do 4 metrů. Trvalá přítomnost plavčíka. V provozu od května do srpna. Občerstvení, úschovna kol, půjčovna sportovních potřeb, dvojí vybudované ohniště s posezením.

 • Plavecký bazén Krupka

  Plavecký bazén Krupka

  U stadionu 617, Krupka, 41742

  (ve vzdálenosti 49,4 km od Motel Svatý Kryštof)

  Krytý plavecký bazén v Krupce nabízí sportovní vyžití v 25m bazénu se 4 dráhami, aquaaerobic, výuku kondičního plavání či rehabilitační ordinaci. V letních měsících (červenec,srpen) je plavecký bazén uzavřen !
 • Městské koupaliště Louny

  Městské koupaliště Louny

  Prokopa Holého 1920, Louny, 44001

  (ve vzdálenosti 49,4 km od Motel Svatý Kryštof)

  Rekonstruované městské koupaliště se dvěma novými tobogány. Točitý má délku 115 m a přímý 27 metrů. Bezbariérový přístup umožňuje návštěvu také vozíčkářům. Travnaté plážové plochy, občerstvení, stolní tenis, sauna a brouzdaliště. Bazén má délku cca 25 metrů.
 • Aquacentrum Teplice

  Aquacentrum Teplice

  Aloise Jiráska 3149, Teplice, 41501

  (ve vzdálenosti 49,5 km od Motel Svatý Kryštof)

  Sportovní a relaxační 25 m bazén s tobogánem a termální vodou, dětské brouzdaliště se skluzavkou, venkovní slunění, squashové kurty, sauna s venkovním ochlazovacím bazénkem, fitness, solárium, restaurace, mokrý bar, minigolf, infrakabina.
 • Přírodní koupaliště Varnsdorf

  Přírodní koupaliště Varnsdorf

  Varnsdorf, 40747

  (ve vzdálenosti 49,7 km od Motel Svatý Kryštof)

  Pěkné přírodní koupaliště v lese za městem s travnatými a písečnými plážemi a pozvolným vstupem do vody. Na plážích jsou kolotoče a prolézačky pro děti. V okolí jsou k dispozici mnohá ubytovací zařízení s potřebným zázemím, které mohou využít i návštěvníci koupaliště (restaurace, stánek s občerstvením, sociální zařízení, hřiště na volejbal...)
 • Koupaliště Krupka

  Koupaliště Krupka

  Krupka, 41741

  (ve vzdálenosti 49,8 km od Motel Svatý Kryštof)

  Koupaliště je situováno nedaleko centra města v ulici Nad plovárnou. V oploceném areálu se nachází velký bazén o rozměrech cca 50x30 metrů a skloněným dnem (hloubka 1 - 3 metry). Kromě toho je k dispozici ještě dětské brouzdaliště nebo hřiště na plážový volejbal. Koupaliště je také vybaveno sociálním zařízením, převlékárnami a stánkem s občerstvením.
 • Aquapalace Praha Čestlice

  Aquapalace Praha Čestlice

  Pražská 138, Praha, 25101

  (ve vzdálenosti 49,9 km od Motel Svatý Kryštof)

  Zábava, relaxace, zdraví, krása, vitalita – vše pod jednou střechou! Aquapalace Praha je unikátní sportovně-relaxační komplex nabízející široké spektrum služeb pro celou rodinu. Zábavu nabízí největší aquapark ve střední Evropě. Prostor pro relaxaci hledejte v rozsáhlém saunovém světě s nejširší nabídkou finských saun a římských lázní v České republice. O vaše zdraví a vitalitu se postaráme v moderním fitness a nechybí ani široká nabídka wellness služeb, pečujících o vaši krásu v příjemném prostředí našeho spa. Nabídku služeb Aquapalace Praha doplňuje přilehlý čtyřhvězdičkový hotel s rozsáhlým konferenčním centrem.
 • Aquapalace Praha

  Aquapalace Praha

  Praha, 10000

  (ve vzdálenosti 49,9 km od Motel Svatý Kryštof)

  Aquapalace Praha, největší aquapark ve střední Evropě nabízí gigantických 9 150 m2 vodní plochy, jež je rozdělena do tří paláců – Paláce vln, Paláce dobrodružství a Paláce relaxace, které jsou protkány umělými řekami. Dobrodružství pak zažijete na šesti tobogánech, třech skluzavkách, space-bowlu nebo v bazéně s umělým vlnobitím. Vyzkoušet si zde také můžete potápěčský ponor v tubusu o hloubce osmi metrů. Ten, kdo chce relaxovat, určitě nepohrdne vířivkou a masážní lavicí. Aquapalace také nabízí spoustu nejrůznějších saun, relaxační prostory, občerstvení a ultramoderní dvoupatrovou fitness zónu.

  Otevírací doba denně 10.00–22.00

  Vstupné Dospělí 120 Kč/hod (o víkendech 150 Kč/hod) Děti do 100 cm výšky zdarma Kompletní ceník naleznete na stránkách provozovatele